Мобільний додаток «Поліція 102»

Як повідомляється на офіційному сайті Бахмутського відділу поліції,  для мешканців та гостей міста Бахмут відтепер доступний мобільний додаток «Поліція 102».

Кнопка «102» у мобільному додатку «Поліція 102»

Кнопка «102» у мобільному додатку «Поліція 102»

За допомогою  мобільного додатка «Поліція 102» можна: екстрено викликати наряд поліції;  подати заяву про правопорушення;  отримати правову інструкцію, як діяти у тій чи іншій ситуації; залишити відгук про якість обслуговування співробітниками поліції; перевірити номер автомобіля на предмет знаходження його у розшуку; за допомогою функції «батьківське піклування» відстежувати місцезнаходження Вашої дитини та отримувати повідомлення у разі, коли дитина вийшла за межі безпечної зони або їй загрожує небезпека; отримувати інформацію та новини про загальноміські та загальнообласні події, попередження, якщо поблизу Вас відбуваються небезпечні події.

Для того, щоб почати використовувати додаток, його потрібно завантажити та встановити на свій мобільний пристрій, а також зареєструватися, вказавши ім’я та прізвище, номер телефону та електронну пошту. Додаток доступний у Google Play та AppStore.

Додаток у Google Play

Додаток у Google Play

Якщо Ви потрапили в екстремальну ситуацію чи вашому життю загрожує небезпека, а часу на дзвінок до поліції та пояснення, де Ви знаходитися немає – достатньо натиснути кнопку «102» у своєму телефоні, що буде екстреним викликом наряду поліції (сигнал з додатка сприймається як виклик поліції). Додаток самостійно визначить Ваше місцезнаходження та спрямує необхідні дані до поліції. Ваші поточні координати автоматично надійдуть до колл-центру поліції 102. На місце терміново спрямовується наряд поліції, а Вам надійде повідомлення, через скільки саме хвилин приїде наряд поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *