Музеї України просто неба

Google у партнерстві з Міністерством культури України, оцифрували сім музеїв в різних регіонах України та створили спеціальний сайт «Музеї України просто неба», за допомогою якого можна здійснити віртуальну подорож унікальними пам’ятками історії та архітектури.

Музеї України просто неба

Музеї України просто неба

3D-тури музеями просто неба представляють історію життя в різних регіонах України, зокрема, унікальні колекції етнографічних та архітектурних об’єктів з усіх регіонів України, датованих XV-XIX століттями. Список музеїв в рамках проекту складається з: Національного музею народної архітектури та побуту України (Пирогів); Музею народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» (Львів); Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький); Закарпатського музею народної архітектури та побуту (Ужгород); Центру народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ); Запорізька Січ – Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя); Резиденції Богдана Хмельницького (Чигирин).

Щоб почати віртуальну подорож, потрібно зайти на сайт «Музеї України просто неба» та вибрати на карті один із семи музеїв. Завдяки зручній навігації і голосовому супроводу трьома мовами – українською, російською і англійською – ви зможете дізнатися цікаві факти з історії української культури. Завдяки 360-градусним панорамам можливо не тільки прогулятися територіями музеїв і роздивитися їх околиці, а ще й зазирнути всередину будинків і ознайомитися з музейними експозиціями.

Проект є частиною кампанії «Автентична Україна», в рамках якої вже представлений віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону України зі світової спадщини ЮНЕСКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *