День міста Бахмут

Кожному відомо, що  історія міста Бахмут починається з 1571 року, коли була заснована прикордонна «Бахмутівська сторожа», а подальший розвиток міста був пов’язаний з видобутком солі, будівництвом залізниці в кінці  1870-х років та подальшою індустріалізацією. Але мало хто бачив, як місто виглядало наприклад сто років тому. І сьогодні, святкуючи день міста, пропонуємо Вам поринути в історію і поглянути на те, як Бахмут виглядав на початку 20-го століття. Приємного перегляду 🙂 !

Святкова афіша до Дня міста Бахмут

10:00

«Здорові люди – багата громада» – вимірювання артеріального тиску та рівня цукру крові та кисню в крові (вул. Сибірцева, 15)

«Свято дитинства» – розважальні міні-майданчики: туристичний, музикальний, фото променад, майстер-клас з брейкдансу (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Територія творчості» – виготовлення виробів з пластилину, настільні ігри, авіа- та ракето моделювання (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Мир, спорт, молодість, Україна» – спортивні конкурси, показові виступи: армреслінг, акробатика, східні єдиноборства, гирьовий спорт, народний жим, веселі старти, футбол, волейбол (Бахмутський парк культури та відпочинку, стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

«Острів сімейних скарбів» – розважальні майданчики (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

11:00

«Диво з теплих долоньок» – майстер – клас для дітей з функціональними обмеженнями дитячого клубу «Промінчик» (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Бахмутський дивоцвіт» – фестиваль майстрів народної творчості (вул. Сибірцева)

12:00

«Велика родина славетного міста» – урочисте відкриття свята міста (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

Сімейне караоке (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

Конкурс на краще приготування шашлику (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Бібліотечний бульвар» – бібліотечна акція (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

13:00

«Любов та щастя молодих» – привітання молодят, виїзна церемонія одруження (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк, кована альтанка)

«Бахмут твоїми очами» – малювання картин, презентація випуску молодіжної газети, майстер-клас розпису «мехенді» (розпис хною), розважальні конкурси від «Простір ідей «Майстерня» (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

14:00

«Щастя тобі, малюк» – привітання сімей новонароджених (пологовий будинок № 2,    вул. Миру, 16)

«Великі шахісти» – турнір з шахів серед дітей, підлітків та дорослих (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк)

17:00 – «Зірки вулиць» – фестиваль екстремальних видів спорту (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк)

18:00 – «Зіркова феєрія» – святковий концерт творчих колективів міста (стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

20:00 – Концерт зірки української естради Олега Вінника (стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

2 thoughts on “День міста Бахмут

  1. Дуже красиво зроблено, дяка! Але було би гарним жестом написати, що фото – з архівів голландців, що працювали на соляній копальні “Петро Великий” в сел. Ступки, Бахмут.

    • Враховуючи дату зйомки і першу публікацію фотографій (на фотокартках та листівках) вони є суспільним надбанням і можуть вільно використовуватися і поширюватися без усіляких обмежень, якщо не порушується авторське право. Якщо вказати сімейний архів голландців які працювали на соляних копальнях як першоджерело та авторів фото, то це буде порушенням авторського права (яке охороняється безстроково), так як достеменно не відомо ім’я та прізвище фотографа (а напевно і не одного) який робив фото і який є правовласником тих фотографій. Якщо Ви володієте точною інформацією щодо авторів фотографій, то пришліть її нам на пошту і ми обов’язково зазначимо їх у статі і у анотації до відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *