Освітня програма «Сходини»

«Центр інноваційної освіти «Про.Світ» та краудфандингова платформа GoFundEd розпочинають освітню програму «Сходини» за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей.

Мета проекту – об’єднати команди, які представляють школи  у прагненні втілювати освітні зміни та спільно з експертами та менторами дати поштовх для розвитку шкіл, а разом з цим і локальних спільнот.


Унікальність програми полягає у підході – навчанні через дію, адже учасники у процесі навчання зможуть розробити свої освітні проекти та втілити їх у життя на практиці. А найголовніше те, що кращі проекти матимуть змогу запустити свої кампанії на освітньому спільнокошті GoFundEd та отримати часткове фінансування на їх реалізацію за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II).

До участі у програмі запрошуються команди, які представляють школи та прагнуть втілювати освітні зміни на місцях. Кожна школа з Донецької та Луганської областей може взяти участь, для цього потрібно:

 • сформувати команду школи (3-4 людини з однієї школи – учні, вчителі, батьки, громадські активісти тощо).
 • зареєструватись – реєстраційна форма за цим посиланням. Команди, які приєднаються до нас у Слов’янську і Старобільську можуть зареєструватися до 10 червня.
 • бути готовими реалізувати свій проект – підготувати для запуску на платформі GoFundEd, інформаційно зацікавити своїм проектом лідерів думок, спільнот і залучитися їхньої підтримкою.

Детальніше про програму

«Сходини» – це дводенна навчальна програма для команд,  що відбуватиметься у 14 містах Донецької та Луганської областей. Протягом двох днів учасники навчальної програми зможуть розробити свої освітні проекти та розвинути навички з:

 • дизайну-мислення – використання новітньої методики створення інновацій;
 • проектного менеджменту – розробки та реалізації освітніх проектів;
 • фандрейзингу – залучення фінансових ресурсів на потреби школи чи громади;
 • командної роботи.

По завершенні дводенної спільної роботи, шкільні команди отримають менторський супровід у розробці та втіленні своїх проектів, завдяки чому зможуть:

 • запустити свої кампанії на спільнокошті GoFundEd та об’єднати спільноту доброчинців навколо свого проекту.
 • кращі проекти отримають соціальну інвестицію. Кожен із проектів-переможців отримає співфінансування у розмірі 25 000 грн. для реалізації своїх ініціатив в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Освітня програма «Сходини» розпочинається 15 червня 2018 року у місті Слов’янськ. Це місто, звідки стартував перший проект «Експерименти з фізики власноруч» на платформі GoFundEd, який зібрав 106 % фінансування для своєї реалізації.

Етапи програми

І ЕТАП – конкурсний відбір команд

 • запропонуйте креативну ідею, яка зініціює дієві рішення для змін у вашій школі
 • проявіть командну творчість та ентузіазм

ІІ ЕТАП – дводенний майстер-клас і визначення проектів-переможців.

ІІІ ЕТАП – підготовка, запуск та краудфандингова кампанія на GoFundEd.

ІV ЕТАП – реалізація проектів у школах.

Графік проведення програми «Сходини»

Місто Дата
1 Слов’янськ 15-16 червня
2 Старобільськ 19-20 червня
3 Сєвєродонецьк 22-23 червня
4 Лисичанськ 26-27 червня
5 Рубіжне 29-30 червня
6 Бахмут 3-4 липня
7 Костянтинівка 6-7 липня
8 Торецьк 10-11 липня
9 Дружківка 13-14 липня
10 Краматорськ 17-18 липня
11 Добропілля 20-21 липня
12 Покровськ 24-25 липня
13 Новогродівка 27-28 липня
14 Маріуполь 31 липня – 1.08

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *