Свавілля від КП «Бахмут-Вода»

Ранком 13 Травня  2019 року  мешканці будинку, що розташований за адресою вулиця Ціолковського 6Б, помітили відсутність  води у кранах своїх квартир. У зв’язку з цим люди стали звертатися до диспетчерської КП «Бахмут-Вода» з питаннями щодо відсутності водопостачання. Диспетчер комунальної установи давала відповідь, що будинок відключений за борги, але на зустрічне запитання громадян, на яких законних підставах припинено водопостачання їхніх квартир,  якщо вони не мають ніяких боргів, відповісти так і не змогла жодного разу.

Так, очевидно, що проблема з оплатою за водопостачання та водовідведення у деяких квартир вказаного будинку існує, але немає ніяких законних підстав відключати від водопостачання інші квартири, серед яких є і сумлінні платники. За інформацією, яку надали жителі будинку: за вказаною адресою знаходяться 144 квартири, «злісних» боржників, виходячи зі списку, що вивісив на дошці оголошень будинку КП «Бахмут-Вода» всього 22 квартири. Начебто не так вже й багато, враховуючи те, що ціни на водопостачання та водовідведення в нашому місті одні з найвищих по Україні, а середня заробітна плата одна з найнижчих.

Фото списку боржників будинку за адресою вулиця Ціолковського 6Б.

Фото списку боржників будинку за адресою вулиця Ціолковського 6Б.

Провівши декілька днів без водопостачання, люди вищезазначеного будинку звернулися з колективною скаргою до міської прокуратури. Сподіваємося, що там нададуть правову оцінку діям керівництва КП «Бахмут-Вода», і в разі виявлення порушення чинного законодавства притягнуть до кримінальної відповідальності осіб, причетних до відключення будинку від водопостачання.

Станом на вечір 15 Травня 2019 року водопостачання будинку за адресою вулиця Ціолковського 6Б відновлено. Люди зібралися на збори, представники КП «Бахмут-Вода» на зборах присутні не були. За словами активістів будинку,  КП «Бахмут-Вода» знову погрожує порушити чинне законодавство та відключити водопостачання будинку найближчим часом, якщо сусіди боржників не нададуть доступу до своїх помешкань, щоб КП «Бахмут-Вода»  відключила через них боржників, що, погодьтеся, звучить так безглуздо, що ми не можемо це навіть ніяк прокоментувати. Тим часом мешканці будинку підготовлюють чергову колективну скаргу та не мають наміру терпіти погроз і свавілля КП «Бахмут-Вода»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *